Ana sayfa Astroloji Rüyada Su Görmek Çok Derin Anlamlar İfade Ediyormuş

Rüyada Su Görmek Çok Derin Anlamlar İfade Ediyormuş

0
rüyada su

Rüyada su görmek bir nevi kısmet açılmasına, işlerin rayında gitmesine, evlenme planları içinde olanların evlenebileceği bir ortama doğru yol almaları gerektiği, kişi eğer bekarsa artık yoluna bir eş alarak devam etmek isteyeceğine işarettir. Su, temizliktir. Rüya sahibinin temiz duyguları, temiz insanlarla karşılaşması kuvvetle muhtemel ve yaşamı boyunca da iyi insanlarla karşılacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Suya Girmek

Rüyada suya girmek rüya sahibinin yaşadığı çeşitli sorunlardan ailevi problemlerden maddi – manevi gördüğü ve yıprandığı tüm durumlardan arınacağını simgeler. Rüya sahibi eğer tek başına suya giriyorsa her türlü bolluğu ve bereketi fazlasıyla yaşar, eğer yanında herhangi biri ile suya girmişse arkadaşlarına fazla güvenip daha önceden zarar gördüğü için arkadaşlığı sonlandırdığına. Ancak bu arkadaşlığın başlayacağına, imanı kuvvetli ve dürüst biriyle tanışıp işlerini yürütmeye, uğradığı her türlü borçtan kısa sürede kurtulmaya, eline geçen parayı iyi değerlendireceğine ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Kendini Suyun İçinde Görmek

Rüyada kendini suyun içinde görmek genellikle hayra ve mutluluğa yorulmuştur. Rüya sahibi suyun içinde tek başına ise daha çok ailesine yardım etmek için var gücüyle çalışmaya, maddi ve manevi bolluğun zirve noktasına ulaşmasına, gittiği yolun kendi hayatı için doğru olduğuna, zarar görecek her türlü işten kaçınıp kendini dizginleyerek fevri karar vermeyeceğine yorulur. Eğer rüya sahibi suyun içinde tek başına değilse ve yanında ailesinden birisi varsa hane içinde borcu olanın borcunun kapanmasına, alacakları varsa en kısa sürede tahsil etmesine ve rüya sahibinin hane halkına yardımı ölene dek sürdüreceğine ve hanenin daimi duasını alacağına işaret edilir.

Rüyada Berrak Su Birikintisi Görmek

Rüyada berrak su birikintisi görmek oldukça güzel gelişmelere rüya sahibinin hazır olmasına, yaşadığı olumsuz olaylardan ders çıkarıp bir daha yapmamasına işarettir. Ev içinde dargın olduğu birisi varsa dargınlığını bitirmesine ve bir daha bu tip durumların yaşanmamasına, aile içinde bebek varsa bebeğin sağlıklı olarak yaşamına devam etmesine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin bir mülkü mevcutsa bu mülk üzerinden zenginleşmeye, gayrimenkul yatırımı yapacaksa en hayırlısını yaparak kendini aşmadan bütçesini zorlamadan yapmasına yorulur. Berrak su, bereketin simgesidir.

Rüyada Evin İçinde Su Görmek

Rüyada evin içinde su görmek pek hayra yorulmaz özellikle rüya sahibinin yaşayacağı bazı sıkıntılar olarak tabir edilmektedir. Kişinin hane içindeki bireylerle sorunlar yaşayıp küs kalmasına, küs kalına  sürenin oldukça uzun olup bu durumun ciddi seviyelere ulaşmasına ve su eğer evin içini dolduracak kadar çoksa barışmanın pek mümkün olamayacağına delalet eder. Bazı kaynaklara göre ise hayra yorulması gerektiği ve ne olursa olsun rüyaların rüya olarak kalması doğru olacağı söylenmektedir.

Rüyada Akan Su Görmek

Rüyada akan su görmek rüya sahibinin yaşadığı tüm çetrefilli durumlardan artık sonsuza kadar kurtulacağına işaret eder. Bu akan suyun fazlalığı ne kadarsa o denli mutluluğa sahip olacağına, sıkıntıları ve dertlerinden bir yakını tarafından yardım edilerek arınacağına ve kötü insanların artık yolundan çekileceğine işaret etmektedir. Aralarına set koyacağına, bu sebeple de kişinin hayatında ciddi somut güzel adımlar atacağına yorulmuştur. Ferahlık simgeleyen bu rüya aslında kişinin ömrünün uzun olmasına, ömrü boyunca ciddi bir hastalık geçirmeyeceğine işaret edilmiştir.

Rüyada Berrak Akan Su Görmek

Rüyada berrak akan su görmek rüya sahibinde fevkalade bir mutluluk yaşayacağına,  suyun saflığının kendisine geçeceğine, geçmişte kin veya nefret duyduğu insanlardan tamamen uzaklaşacağına, dileklerinin kabul edileceğine, ailesine örnek bir insan olarak yaşamını devam ettireceğine, kişi evli ise çocuklarının ahlaklı terbiyeli ve dürüst birisi olacağına, kişi bekar ise artık evlenmek için hazırlık yapacağına ve bu sayede çevresindeki bireyler tarafından kıskanılacağına fakat bu kıskanmanın ona zarar vermeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Bulanık Akan Su Görmek

Rüyada bulanık akan su görmek kişiye zarar veren dertlerin daha da artmasına, şerrin ortaya çıkmadan mutlaka önlemesi gerektiğine, arkadaşlarıyla bir noktada anlaşmazlık yaşayıp aralarının bozulmasına ve eğer kişi evlenmiş ise eşiyle aralarının açılabileceğine delalet edilmiştir.

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek tabiri caizse her anlama gelebilmektedir. Kederlenmeyi, ağlamayı, gülmeyi, sevinmeyi, mutlu olmayı gibi pek çok duygu birikiminden kişinin birini yaşayacağına işaret edilir. Eğer rüyayı gören kişi son zamanlar mutsuzsa bu mutsuzluğu sona ereceğine, mutluysa yavaş yavaş yaşanacak bazı olaylara karşı ani karar verip bunun sonucunda üzülmesine, evli ve borcu fazlaysa borçlarından biraz olsun kurtulup rahatlamasına gibi pek çok durumlar yaşayabilir.

Rüyada Durgun Su Görmek

Rüyada durgun su görmek pek iyiye yorulmamaktadır. Akan suyun ferahlığını huzurunu bulamaz. Bu sebeple iş yaşamında sekteye uğrayabilir, kendisinden daha üst bir yöneticisiyle aralarında husumet yaşayabilir veya aile hayatında pek de önemli olmayan bir konudan tartışma yaşayabilir. Durgun suyun rengi berrak ise bazı kaynaklarda mutluluğa yorulmuşken, bulanık ise birinin ölüm haberini almaya yorulmaktadır. Bulanık durgun su, ölümü beklenen birinden veya genç yaşta tanınan birinin ani haberi şeklinde olacağına yorulur.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here