Ana sayfa Astroloji Rüyada Ölüm Görmek Korkulacak Bir Şey Mi?

Rüyada Ölüm Görmek Korkulacak Bir Şey Mi?

0
rüyada ölmek

Rüyada ölüm görmek genellikle oldukça iyiye yorumlanıyor. Kendinizin veya çevrenizden birinin öldüğünü görmek kim öldüyse onun ömrünün ve bahtının çok açık olduğunu göstermektedir. Bu da her ne kadar rüya olsa da oldukça korkutucu olmaktadır. Uyandığınızda bu rüyanın etkisinden çıkmanız biraz uzun sürebilir bizden söylemesi.

Rüyada Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada öldürüldüğünü görmek rüya sahibinin ömrüne ömür kattığı bilinmektedir. Bilinçaltının bir sonucu olan rüyalarda öldürülmek ömrünüzün uzun olacağına sağlığınızın bozulmayacağına işarettir. Bir yandan da rüya sahibini öldüren kişi eğer gözüküyor ve bu da ailesinden biri ise maddi anlamda zenginleşeceğine, refah içinde yaşayacağına delalet eder. Eğer farklı birisi ise o kişi hakkında herhangi bir duruma delalet etmemektedir. Yüzünü göremediğiniz öldüren kişi ise sıhhatli bir yaşam geçireceğinize bolluk ve bereketin hat safhada olacağına yorumlanır.

Rüyada Öldüğünü Görmek

Rüyada öldüğünü görmek daha sonrasında eğer aniden uyandıysanız yaşamınızın bundan sonraki evrelerinde fazla sıkıntı çekmeden, bir işteyseniz emeklerinizin karşılığını sonuna kadar alacağınızı ve daha çok zenginleşeceğinize yorumlanıyor. Hayır ve şerrin ince bir çizgide olması ve rüyanızdan öldükten sonra beyaz bir ışık gördüyseniz bu sizin için bazı işlerinizde destek almanız gerektiğini, fevri karar vermemenizin gerektiğine yorulur.

Rüyada Yaşayan Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada yaşayan birinin öldüğünü görmek eğer hasmınız ise barışma ortamında bulunmanız gerektiğine, dostunuz ise onunla iş birliği içinde bulunup bollaşacağınız anlamına gelmektedir. Sizin için önemi fazla olan insanlara biraz dikkat etmeli ve sebat etmenizin doğru olacağı aşikârdır. Rüya sahibine ise ahiret inancına uygun yaşadığı iman gücü yüksek olduğuna ve sahibin çok mutlu bir haber alacağına vesile olmayı sağlar. Huzuru ve mutluluğu bulduğu veya bulacağı, çevresindekiler tarafından sevilip sayılan biri olduğunun göstergesidir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek aile tarafından iyi bir hayatı olduğuna sosyallik açısından gelişmekte olduğunu ve gelecek harika gelişmelere açık olması gerektiğine yorulmaktadır. İşlerinin yolunda gideceği rivayet edilir.  Ölmüş birini gördüğünde eğer korktuysanız bu sizin için mutluluğun, müjdenin habercisidir.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rüyada ölüm haberi almak tek mutsuzlukla sonuçlanacak rüyadır ve uğursuzluk, şanssızlık olarak ifade edilmiştir. Rüyayı gören kişi, tatsızlıklar yaşayacağına, iş yaşamında sekteye uğrayabileceğine ve dikkatli olması gerektiğine vurgulanmaktadır. Ölüm haberi aldığında eğer tek başına bunu duymuşsa olumsuzluk, yanında eşi dostu da varsa eşine veya dostuna günlük yaşamında kendi sağlığına dikkat edilmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek

Rüyada annenin öldüğünü görmek sevinç ve huzurlu olmak anlamına gelmektedir. Çevresi tarafından takdir kazanan rüya sahibine gelecek güzel haberleri müjdeler ve bunlara ailesinin de çok sevineceğine bu sayede de yaşamında daha üst sosyal seviyeye ulaşabileceğine delalet eder.

Rüyada Babanın Öldüğünü Görmek

Rüyada babanın öldüğünü görmek tıpkı rüya sahibinin annesinde gördüğü gibi mutlu haberler alacağına yani iyiye endeksli olduğuna işarettir. Bazı kaynaklara göre ise mutsuzluk, neşeden uzak ve rızık bakımından sıkıntıya düşeceği ifade edilmiştir. Bir başka kaynağa göre de babanın ömrünün uzun olacağına ve babanın kendi sağlığına önem verdiğine hayırlı işler yapacağına vurgulanır. Bazı rüya tabircilerine göre ise, baba güç demektir, rüyada babanın öldüğünü görmek gerçek hayatta güç kaybına uğramaya, sıkıntılar yaşayacağına işaret ediyor.

Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada kardeşinin öldüğünü görmek eğer kardeşinden bir kan sızıntısı geliyorsa rüyanın bozulduğuna, gelmiyorsa kardeşi için olumlu sosyallik, rızık ve mertebe olarak yükseleceğine, rüya sahibinin artık daha iyi şartlarda yaşayacağına değinilir. Rüya sahibinin kardeşinin eğer bir okulda okuyorsa başarı, işte çalışıyorsa aldığı rızkın artacağına ve bunu sürekli olarak çevresine yansıtacağı kaynaklardan teyit edilmiştir. Kardeşinin mutluluğu sayesinde rüyayı gören kişi için de mutlu bir hayat bekleyecektir.

Rüyada Ölüden Kan Geldiğini Görmek

Rüyada ölüden kan geldiğini görmek rüyanızın bozulmasına herhangi bir hayra veya şerre yorulmaması gerektiğine, rüya sahibinde imanın daha kuvvetli olması gerektiğine işaret eder. Kendi yaşam tarzını buna uygun değiştirmesi sonucunda daha mutlu olabileceğine delalet etmişken bazı kaynaklar ise uzakta bir yakını varsa kavuşmasına az kaldığına kavuşması gerektiği kişi sevdiği ise onunla güzel bir hayat süreceğine işaret eder.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here