Ana sayfa Astroloji A’dan Z’ye Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı Gerçekleri

A’dan Z’ye Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı Gerçekleri

1
koç burcu aşk belirtileri

Çekici ve karizmatik olan koç burcu erkeği aşk konusunda da karmaşık bir karakterdir. Onu doğru analiz ederseniz, elbette ki çözümsüz değildir. Ufak tüyolar ile Koç erkeğinin aşık olup olmadığını ve aşk yaşarsanız sizi neler bekleyeceğinizi bilmeniz için bu yazımızı derledik.

Koç Burcu erkeği kadınlar tarafından çabuk fark edilir. Akıllı ve kültürlü olan bu erkekler, etraflarında karizmaları ile inanılmaz etki yaratırlar. Otoriter yapıya sahip olan bu erkekler, av yerine avcı olmayı seçerler. Bu nedenle kolay teslim olmamanızı öneririz.

Karizmatik Koç Burcu Erkeğinin Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Hoşlandığınız erkek bir koç erkeği ise, onu iyi analiz ederek harekete geçmeniz gerekir. Bu erkeğin yapısında avlanmak, zoru seçmek ve olmayacak insana erişmek gibi saplantılar vardır. Öncelikle Koç burcu erkeği hoşlanma belirtisi konusunu iyi analiz edip, davranışlarınızı ona göre yapmanız önemlidir. Bu şekilde peşinizden koşmasını sağladığınızda çok da iyi bir sonuç alabilirsiniz.

Koç Burcu hangi ay olduğunu kontrol edin.

Koç Burcunun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle Koç Burcu erkeği sevdiğini önemser ve bunu her fırsatta belirtir. Onun yanında kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Önemli mi sıradan arkadaş gibi mi?
  • Seninle yarışmaktan rekabetten kaçınıyor mu? Bir Koç erkeği her zaman rekabete girmeye, inatlaşmaya hazırdır. Sevdikleri ise onun yumuşak karnıdır. Asla onlarla rekabete girmez.
  • Geri adım atıyor mu? Her zaman haklı olan Koç erkeği, dediğim dedik, çaldığım düdük tarzındadır. İş inada bindiğinde asla geri vitesi yoktur. Senin için geri adım atıyor mu?
  • Kıskanç olmayan Koç erkekleri söz konusu aşk ve hoşlanma olduğunda bir anda değişirler. Aşk belirtileri içinde ufak ve yersiz kıskançlıklar yer alabilir. Bu davranış önemli bir belirtidir.
  • Koç Burcu erkeği romantizm konusunda sınıfta kalır. Ancak söz konusu birisinden etkilenme, onu tavlama ise oldukça romantik davranabilir.
  • Sizi üzmek, kırmak ve aranıza mesafe konması konusunda oldukça düşünceli olabilir. Normalde cesareti yüksek olan bu burç, etkilendiği kadına karşı kaybetme korkusu ile dolabilir.

Koç burcu erkeğini yukarıda belirtilen özelliklerle tanıyabilirsiniz. Hoşlandığı kıza davranışları bir anda değişir. Kendinizi onun yanında özel ve mutlu hissedersiniz. Bu şekilde aşkını belli eder.

Bir Koç Burcu Erkeği İle Birliktelik Nasıl Olur?

Oldukça inatçı, lider kişilikli ve zeki olan Koç erkekleri, aşk hayatında da bu özelliklerini sürdürürler. Kıskanç olmamak ile beraber, sahiplenici davranırlar. Bir Koç erkeği ile ilişki yaşarken kesinlikle romantizm beklemeyin. O doğası gereği sizi farklı şekilde mutlu etmeyi ister. Ondan ince, zarif hediyeler, sürprizler beklemek, kırmızı kar yağmasını beklemek gibidir.

Koç Burcu erkeği nasıl giyinen ve davranan kadınlardan hoşlanır derseniz; bu biraz karmaşık bir anlatım olacaktır. Öncelikle yerine göre giyinmelisiniz. Koç Erkeği doğayı ve dolayısı ile spor giyinmeyi sever. İşinde en şık takımlarla yer alsa da, normal zamanlarında kot ya da eşofmanları ile onları bulabilirsiniz. Sizin de ona uydurmanızı isteyecektir.

Koç erkeği aşık olduğu kadının davranışlarını çok inceler. Kaliteli Koç burcu erkeği yanında her zaman bir hanımefendi ister. Hoşlandığı kıza davranışları doğaldır ve karşısındakinden de bunu bekler.

Bir Koç erkeği iyi bir eş, baba ve aile reisi olacaktır. Cömert yapısı, sadakati ve sevgisi ile mutlu olabileceğiniz bir erkektir. Aynı şekilde Koç erkeği cinsel hayatında da oldukça güçlü ve baskın olacaktır. Eğer size aşık olursa, aşk hayatınızın asla rutin olmayacağına inanabilirsiniz. Sizi mutlu etmek için her konuda elinden gelenin en iyisini yapacak ve bu konuda da kesinlikle rakipsiz olacaktır.


1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here