Ana sayfa Alışveriş Erkekler Topuklu Ayakkabı Sever Mi?

Erkekler Topuklu Ayakkabı Sever Mi?

0
topuklu ayakkabı giymek

Erkeklerin kadına bakış açısı bize göre kendilerinde göremediği estetiği kadınlarda bulmasındandır. Bu nedenle bir kadın ne kadar estetik ve hoş ise o derece dikkat çekmektedir. Ancak son dönemde tartışma konusu olan erkekler topuklu ayakkabı sever mi ya da seksi mi bulur konusunu hemen aydınlatmak istedik.

Tüm bayanların severek giydiği ve özellikle kıyafetleri ile uyum sağlayan, boyunu uzatan, yürümesi ıstırap olsa da, ondan asla vazgeçemediğimiz topuklu ayakkabılara erkeklerin bakış açısı nasıl? Neden topuk sesi duyulduğunda kafalar bir anda size döner? Ayakkabının çekiciliği arttırıp arttırmadığı aslında modeli ve giyilen kıyafete de bağlı. Bu nedenle seçim yaparken yaratmak istediğiniz durumu göz önüne almanız en iyisi olacak gibi duruyor. Beklentileriniz ne yönde? Hoşlandığınız erkeğin dikkatini mi çekmeye çalışıyorsunuz? O zaman bu yazıya göz atmanızda fayda var.

Erkekler Topuklu Ayakkabıdan Etkilenir Mi?

Topuklu ayakkabının geçmişi oldukça eski ve farklı şekilde geliyor. Günümüzde modanın çılgın döngüsünde kendi nasibine birçok model düşen topuklu ayakkabılar, renk, model ve duruşları ile kesinlikle kadınların başını döndürüyor. Aynı şeyin erkekler içinde aynı olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan bir araştırma, erkekler topuklu ayakkabı giyen bayanları daha çekici algıladıkları sonucuna varmış. Erkekler, kadın duruşunda etkili olan ayakkabının özellikle ince ve yüksek topuklu ayakkabıların daha çekici olduğunu belirtiyor. Bilimsel olarak bir alt yapısı kesinlikle vardır mutlaka ama bizce fiziksel olarak kadını daha hoş göstermesinin ardında yatmaktadır.

Erkekler Topuklu Ayakkabı Giyen Kadınlar Hakkında Ne Düşünüyor?

Bu aşamada topuklu ayakkabının kadına etkilerine bakmak gerekiyor. Öncelikle topuğun, ayak parmaklarından daha yüksek olması, bacaklarda bir duruş farkı yaratır. Arka alt bacak kasları ve üst baldır kasları daha sıkı bir duruma geçer. Bu da poponun daha dik ve yüksek görünmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle beden daha derli toplu, boy daha uzun ve fit bir görünüm kazanır. Ayrıca kırmızı, siyah renkler, fantezi modeller daha çekici bir görünümü bütünler. Tüm bunların yanında mini bir elbise, şort ya da etek ile topuklu ayakkabı giyilmiş ise, tüm estetik gözler önüne serilmiş olacaktır. Bu nedenle de erkekler topuklu ayakkabı ile yürüyen kadınlara bakarlar. Bacaklar ve kalça erkekler için kadının en çekici ve özel bölgeleridir. Tamda bu noktada istenilen alanlar daha belirginleşir. Güzel bir çorap ile de kombini bütünlediğinizde gerçek anlamda çekici bir bayan olabilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here