Ana sayfa Astroloji Çekici Başak Burcu Erkeğinin Aşk Belirtileri Nelerdir?

Çekici Başak Burcu Erkeğinin Aşk Belirtileri Nelerdir?

0
başak burcu erkeği

Bir erkekten hoşlandığınızda, onunda size ilgi duyup duymadığından emin olmak istersiniz. Ama bazı insanları çözmek gerçekten zordur. Başak burcu erkeğinin aşk belirtileri gerçekten iyi analiz edilerek ortaya çıkartılabilir.

Başak burcu erkeği oldukça ketum, içine kapanık, ne düşündüğünü ve hissettiğini belli etmeyen bir karakterdir. Bunun yanında çekici, yakışıklı, karakter sahibi ve karizmatiktir. Bu nedenle ona aşık olmanız, ilgi duymanız da olasılıkları güçlü bir durumdur. Şimdi bir Başak erkeğinden hoşlandınız, onun da sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak istiyorsunuz. Aşağıda ki adımları takip ediniz…

 1. Sizin yanınızda rahat hareket ediyor mu? Başak burçları genelde güven duydukları, sevdikleri insanların yanında rahat davranırlar. Bunun haricinde genelde oto kontrolleri yüksektir.
 2. Sizin istediğiniz bir şeyi şikayet etmeden yapıyor mu? Genelde başkaları için bir şeyler yapmaktan hoşlanmayan Başak erkeği, aşk belirtisi olarak hoşlandığı kişinin isteklerini her zaman ön plana alır. İş yerinde sizin için kahve almak, canınızın istediği bir şeyi bulmak ya da getirtmek, bir yere gitmek istediğinizi anladığında siz eşlik etmek gibi…
 3. Sizi dinliyor mu? Başak burcu erkeğinin aşk belirtileri arasında en önemlisi belki de budur. Değer verdiği, önemsediği insanları büyük bir dikkatle dinler. Normalde baskın, ukala yapısı olsa da, sevdiğini/ hoşlandığını dinlemek ona keyif verir.
 4. Asla yapmam dediklerini yapıyor mu? Uzun zamandır onu tanıyorsanız, ne kadar sabit olduğunu da bilirsiniz. Asla oraya gitmem, asla bunu yemem ya da asla bunu yapmam dediği şeyleri, sizin için yapabiliyor mu? Bu yönde bir ılımlı davranış seziyor musunuz?
 5. Senin için bazı çılgınlıklar yapmaya hazır mı? Başak burcu erkeği inanılmaz takıntılı, disiplinli ve öz denetimli bir erkektir. Buna karşın sevdiği ya da hoşlandığı insan için bu kalıplarının dışına çıkabilir. Doğada kamp yapmak, lunaparka gitmek ya da bambaşka çılgınlıkları “seninle neden olmasın” cümlesiyle tamamlıyor mu?

Size Bir Başak Burcu Erkeği Aşık Olursa!

Yukarıda yazılan maddelerden birkaçına evet diyorsanız, tebrikler o da sizden hoşlanıyor. Peki, aşk hayatınız nasıl olacak? İlerleyen dönemde sizi nasıl bir ilişki bekliyor?

Oldukça zor bir burç karakteri olan Başak burcu erkeği aşk belirtileri de zorlayıcı bir analizdir. Emin olduktan sonra ona açılması için cesaret verin. Onunla baş başa zaman geçirin. Romantik ortamlar hazırlayın. Başınızı omzuna yaslayın ve aşk ateşini yakması için onu destekleyin.

Aşk hayatında, tamamen güven oluştuğunda belki de hayatınızın en güzel zamanlarını yaşayacaksınız. Sizinle vakit geçirmekten keyif alan, sizi önemseyen ve değer veren bir partneriniz olacaktır.

Kırmaktan inanılmaz korkan Başak burcu erkeği aşk konusunda da titizlik ve dikkatini koruyacaktır. Her hareketini ve kelimesini tartacak, sizi incitmemek, mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

Başak Burcu Erkeğini Neden Kaybedersiniz?

Kazanmak kadar kaybetmek de var aşk hayatında. Başak burcu erkeğinin aşk hayatında tahammül edemediği ve sonlandırmaya gideceği durumlar aşağıdaki gibidir.

 • Ona ihanet ederseniz büyü kesinlikle bozulur.
 • Onu ihmal ederseniz kısa sürede sizden uzaklaşır.
 • Titizi ve temiz olan Başak burcu erkeği, ortamda sizin de aynı özeni göstermenizi ister. Dağınıklık ve temizliğe önem verilmemesi onu kaybetmeye götüren bir durumdur.
 • Dürüst ve doğru olandan asla şaşmayın. En ufak bir yalan ya da atlatmayı sezdiği anda ilişkiye noktayı koyacaktır.
 • Cinsel olarak sıradanlığı sevmeyen Başak erkekleri, ilişkilerinde heyecanın bittiğini anladıkları anda soğumaya başlarlar.
 • Plan ve projelerini bozmamaya özen gösterin. Onlar için her şey bir düzendir. Bu planları alt üst eden bir kadınla uzun süre birlikte olamaz.
 • Bakımlı ve hoş görünmeniz onun için önemlidir. Her halinizle onun gözüne hitap edin.
 • Ona aşırı şok yaratacak sürprizler yapmaktan uzak durun. Düzenine, geleneklerine ve yaşam tarzında ki disipline uymayan her sürpriz onu bir adım daha sizden uzaklaştırabilir.

Başak burcu erkeği hakkında artık daha fazla bilgiye sahipsiniz. Şimdi tüm bunları değerlendirerek, onun size aşık olup olmadığını ve ilişkinizin nasıl olacağını rahatlıkla değerlendirebilirsiniz diye düşünüyoruz. Konular hakkında soru, sorun ya da önerilerinizi bizimle paylaşmanızı umuyoruz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here