Ana sayfa Sinema/ tiyatro Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler

Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler

0
aralık ayı filmleri

Hepimizin merakla beklediği yeni ayın filmleri belli olmaya başladı. Jenerik ve fragmanlar ortalarda dönerken bizler de sizin için Aralık ayında gösterime girecek filmler hakkında genel bir derleme yaptık. Geçtiğimiz ay fazla ses getiren film olmamasına karşın, Aralık 2019 döneminde vizyona gelecek filmler bir tık daha iyi gibi. Bazıları için oldukça olumlu yorumlara rastlıyoruz. Adams Ailesi özellikle beklediğimiz harika yapımlardan. 3 boyutlu olarak gösterime girecek olan film 6 Aralık 2019 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Mucize 2 Aşk filmi ise, izleyicilerin heyecanla beklediği bir Mahsun Kırmızıgül yapımı. Mucize filmi oldukça ses getirmiş, beğeni kazanmıştı. Gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenilerek beyaz perdeye aktarılan Mucize filmi, aldığı büyük beğeni nedeni ile devamı olan Mucize 2 Aşk sinema filmi ile yeniden izleyicisine merhaba diyecek. Filmin başrollerinde; Fikret Kuşkan, Erdal Özyağcılar, Şenay Güler ve Mahsun Kırmızıgül yer alıyor. Film ilk lansmana çıktığında Mucize Aşk olarak tanıtılmıştı. Ancak 22 ekim tarihinde Mucize 2 Aşk olarak bir güncelleme yapıldı. Boyut film tarafından desteklenen yapım, 6 Aralık 2019 tarihinde vizyona giriyor.

Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler 2019

Film takviminde yukarıda sayılan iki filmin haricinde çok özel yapımlar da izleyiciler ile buluşacak. Bunlar içinde Kahraman Balık, Balon Pilotları, Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi de yer almakta. Aralık ayında vizyona girecek filmler içinde yerli ve yabancı birçok yapım var. Komedi, aksiyon, çocuk filmleri ve dram kategorilerinde birçok farklı filmi izleme şansımız olacak.

13 Aralık 2019 tarihinde gösterime girecek olan Jumanji: Yeni seviye filmi, izlenmesi gereken bir diğer yabancı film. Macera, komedi, aksiyon kategorilerinde 3D olarak gösterime girecek olan filmin başrollerinde de başarılı oyuncular yer alıyor. Yönetmen Jake Kasdan. Başrolleri Dwayne Johnson, Kare Gillan, Jack Black ve Kavin Hart paylaşmakta. Seri filmde bu kez içlerinden birini kurtarmak için Jumanji’ye dönüş var. Ancak yapılan planlar ile karşılaştıkları hiç ama hiç benzeşmiyor.

Aman Reis Duymasın, Güzelliğin Portresi, Sevimli Sihirbazlar, Ölümsüzlerin Savaşı, Elma Dersem Çık, Masallar Diyarı ve Eşek Kral 13 Aralık’ta gösterime girecek diğer filmler.

Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler İçinde En İyisi

Vizyon takvimi Aralık 2019 içinde Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi belki de bu ay en çok beklenilen yapımlar içinde. 20 Aralık 2019 günü vizyona girecek film; bilim- kurgu, fantastik, aksiyon, IMAX ve 3D olarak sizlerle buluşacak. Walt Disney stüdyolarında çekilen filmin dağıtımını UIP yapıyor. Yapım yılı 2019 ve 155 dakika aksiyon dolu bir proje. Star Wars filmlerinin finali olarak gösterilen yapımın tönetmeni J.J. Abrams. Başrollerde Dasy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac ve John Boyega gibi oldukça başarılı oyuncular yer almakta.

Yine 20 Aralık günü vizyona girecek diğer filmlerden yüzeysel olarak bahsedelim. Beyaz Hüzün, Paranormal Chat, Kırk Yalan, Skandal , El-Deccur, Ema, Şuursuz Aşk, Lara ve Lux Etarna izleyebileceğiniz diğer filmler arasında yer alıyor.

Aralık ayının son haftası gösterime; Kara Noel, Barınak, Bize Müsaade, Rafadan Tayfa: Göbeklitepe, Lazkit, Apocalypse Now Final Cut, Les Traducturers ve Saklı gerçekler filmleri ile beyaz perdenin keyfini sürmeye hazırlanacağız.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here